Tréninková skupina A


Jméno

Příjmení

Rok narození

1

Ema

BRADÁČOVÁ

2003

2

Anna

DUPAČOVÁ

2003

3

Pavla

JÍLKOVÁ

2005

4

Kristián

KAMEŠ

2005

5

Zdeňka

KOHOUTOVÁ

2006

6

Filip

KUČERA

2003

7

Marek

SOUČEK

2002

8

Lucie

SVÁTKOVÁ

2005

9

Anna

VRAŠTIAKOVÁ

2003

10

Anna

ALEŠOVÁ

2007

11

Edita

HLOUŠKOVÁ

2007

12

Agáta

ŠKRIPKO

2008

Rozvrh tréninkových hodin:

Den

Plavecká příprava

Kondiční příprava

Plavecká příprava2

Pondělí

6:00 - 7:00


15:00 - 17:00

Úterý

6:00 - 7:00


16:00 - 18:00

Středa



16:00 - 18:00

Čtvrtek

6:00 - 7:00


16:00 - 18:00

Pátek

6:00 - 7:00


16:00 - 18:00

Sobota

7:15 - 9:15



Kondiční příprava bude upřesněna.

Tréninková skupina B


Jméno

Příjmení

Rok narození

1

Matěj

ŠTĚPÁN

2009

2

Štěpán

FEJFAR

2008

3

Veronika

URBANOVÁ

2009

4

Patricie

JÍLKOVÁ

2008

5

Matyáš

KOTT

2008

6

Natálie

LOUDOVÁ

2008

7

Lucie

MELOUNKOVÁ

2008

8

Vanda

VAŠÍČKOVÁ

2009

9

Barbora

GORTOVÁ

2009

10

Adrien

KRUPIČKA

2009

11

Adam

LIBECAJT

2009

Rozvrh tréninkových hodin:




Den

Plavecká příprava

Kondiční příprava

Plavecká příprava2

Pondělí

6:00 - 7:00

17:30 - 18:30

15:00 - 17:00

Úterý

6:00 - 7:00

15:30 - 16:30

17:00 - 18:00

Středa



15:00 - 17:00

Čtvrtek


15:30 - 16:30

17:00 - 18:00

Pátek

6:00 - 7:00


15:00 - 17:00

Sobota

7:15 - 9:15


Tréninková skupina C


Jméno

Příjmení

Rok narození

1

Adéla

KLIMOVIČOVÁ

2010

2

Vojtěch

PARPEL

2010

3

Kateřina

PELCOVÁ

2009

4

Adriana

STŘÍBRNÁ

2009

5

Ema

SVOBODOVÁ

2010

6

Antonín

ŠVEC

2009

7

Anna

VOKATÁ

2010

8

Alan

BAZJUK

2010

9

Evelína

GRIMOVÁ

2011

10

Karolína

KOZELKOVÁ

2011

11

Filip

OLIVERIUS

2010

12

Petr

SÁZAVSKÝ

2011

13

Samuel

JÍLEK

2012

14

Martin

BARVÍNEK

2011

15

Jan

KRÁLÍČEK

2011

16

Simona

KARLOVÁ

2011

Rozvrh tréninkových hodin:




Den

Plavecká příprava

Kondiční příprava

Plavecká příprava2

Pondělí


15:00 - 15:45

16:00 - 17:00

Úterý

6:00 - 7:00


15:00 - 16:15

Středa


16:30 - 17:00

15:00 - 16:15

Čtvrtek

6:00 - 7:00


15:00 - 16:15

Pátek


15:00 - 15:45

16:00 - 17:00

Sobota

7:15 - 9:15



Přípravka


Jméno

Příjmení

Rok narození

1

Daniel

MAKAR

2012

2

Kristýna

ORÁLKOVÁ

2012

3

Samuel Adam

BOUCHAL

2013

4

Jakub

ŠTĚPÁN

2013

5

David

BÁRTA

2012

6

Viktorie

BÁLINTOVÁ

2012

7

Ema

BRIŠOVÁ

2011

8

Matyáš

ČUNDERLE

2012

9

Adam

DIEPOLD

2012

10

Agáta

GRÉGROVÁ

2012

11

Barbora

KLIMOVIČOVÁ

2013

12

Alex

KOSTKA

2012

13

Matěj

KOTÁB

2012

14

Denis Gabriel

KOVÁČ

2011

15

Natálie

MORAVCOVÁ

2012

16

Čestmír

MUZIKA

2012

17

Jonáš

PORŠ

2012

18

Karolína

POŠTOVÁ

2012

19

Viktorie

PROŠKOVÁ

2011

20

Natálie

ROSOVÁ

2012

21

Amálka

SPÁROVÁ

2013

22

Ondřej

STAHL

2012

Rozvrh tréninkových hodin:




Den

Plavecká příprava

Kondiční příprava

Plavecká příprava2

Pondělí



15:00 - 16:00

Úterý



15:00 - 16:15

Středa


15:00 - 16:00

16:15 - 17:00

Čtvrtek

6:00 - 7:00


15:00 - 16:15

Pátek



15:00 - 16:00

Sobota




Pokračovací kurz

Pokračovací kurz - rozdělení skupin

Skupina 1 - ÚT + ČT


Skupina 2 - ST + PÁ

1

Eliška

ADAMEČKOVÁ

2014


1

Duchoslav

ALEXANDR

2014

2

Vojtěch

BRIŠ

2014


2

Antonín

BENDL

2013

3

Sebastián

BROŽ

2013


3

Petr

BRYNDA

2013

4

Viktorie

ČERBÁKOVÁ

2014


4

Vladimír

ČERNÝ

2014

5

Marek

ČERNÝ

2013


5

Alex

ČERVENKA

2014

6

Ludvík

ČTRNÁCTÝ

2013


6

Antonín

DOLÁK

2013

7

Oliver

FABER

2014


7

Matěj

DOSOUDIL

2013

8

Anna

GULASOVÁ

2012


8

Tereza Marie

DRAXLER

2014

9

Kristýna

HAMOUZOVÁ

2013


9

Martin

HRIB

2014

10

Vítek

HNILICA

2014


10

Amélie

JIRASOVÁ

2014

11

Martin

HOSPODÁR

2013


11

Jan

JIRKA

2014

12

Michaela

HROMÁDKOVÁ

2012


12

Adéla

JONÁŠOVÁ

2013

13

Helena

HROMÁDKOVÁ

2014


13

Matyáš

JORG

2014

14

Mariana

JIRASOVÁ

2011


14

Marek

KOUDELKA

2012

15

Markéta

KAMEŠOVÁ

2014


15

Barbora

KRUPCOVÁ

2013

16

Štěpán

KARL

2013


16

Barbora

KŠÍROVÁ

2013

17

Filip

KOZELKA

2012


17

Jakub

NÁPRSTEK

2013

18

Rozálie

LUKEŠOVÁ

2013


18

Petr

NĚMEC

2013

19

Eva

OUŘADOVÁ

2014


19

Emma

NOVÁKOVÁ

2013

20

Matěj

PARPEL

2013


20

Jakub

OPLT

2013

21

David

PLEINER

2013


21

Tomáš

PARŮŽEK

2013

22

Mark

REZUN

2013


22

Vojtěch

POHOŘSKÝ

2013

23

Diana

SLIPCHENKO

2012


23

Lukáš

POKORNÝ

2012

24

Andrea

ŠEDIVÁ

2012


24

Šimon

POŠTA

2014

25

Vanesa

ŠIFTANCOVÁ

2013


25

Mikuláš

POVONDRA

2013

26

Adéla

ŠIFTANCOVÁ

2015


26

Elen

ROČNOVÁ

2014

27

Jan

ŠINDELÁŘ

2013


27

Sofie

ROMANCOVÁ

2012

28

Anna Marie

ŠOLJAK

2013


28

Kristýna

SPEVÁROVÁ

2014

29

Ema

TOMEŠOVÁ

2013


29

Michaela

STACHOVÁ

2012

30

Kryštof

UHLÍŘ

2012


30

Anna

TŮMOVÁ

2014

31

Václav

URBAN

2014


31

Anežka

TUŠKOVÁ

2013

32

Veronika

VANČOVÁ

2012


32

Adéla

VĚTROVCOVÁ

2013

33

Eliška

VONDRÁČKOVÁ

2011


33

Klára

VONDRÁČKOVÁ

2013

34

Tadeáš

ZEISL

2011


34

Jakub

ZÍTKO

2013

Rozvrh tréninkových hodin:




Den

Plavecká příprava

Kondiční příprava

Plavecká příprava2

Pondělí




Úterý



15:00 - 16:00

Středa



15:00 - 16:00

Čtvrtek



15:00 - 16:00

Pátek



15:00 - 16:00

Sobota




Kondiční příprava bude upřesněna.

Informační email: pokracovaci.kurz@seznam.cz

Základní kurzy


Jméno

Příjmení

Rok narození

1

Lukáš

ALBRECHT

2015

2

Jonáš

FESL

2015

3

Lukáš

KAFKA

2015

4

Martina

KARLOVÁ

2015

5

Tomáš

KOTAB

2015

6

Jan

MORAVEC

2015

7

Šimon

SKOLIL

2015

8

Barbora

TUŠKOVÁ

2015

9

Tobiáš

DOSOUDIL

2015

10

Marie

DŽULOVÁ

2015

11

Daniel

MAAR

2015

12

Rozálie

MOSTLOVÁ

2015

13

Prokop

ONDRÁČEK

2015

14

Michal

PAPŠ

2015

15

Adam

POKORNÝ

2015

16

Elizaveta

SAVČENKO

2015

17

Johana

SÁZAVSKÁ

2015

18

Mathias

STRECKER

2015

19

Sebastián

ŠIFTANC

2015

20

Dita

ŠINDELÁŘOVÁ

2015

21

Kristýna

ŠTĚTKOVÁ

2015

22

Nela

TŮMOVÁ

2015

23

Natálie

VINŠOVÁ

2015

24

Daniel

VÍT

2015

25

Richard

VLČEK

2015

26

Kryštof

VONDRÁČEK

2015

27

Marie

ZÁVESKÁ

2015

28

Václav

BENDL

2016

29

Václav

HROMÁDKA

2016

30

Daniela

KOUDELKOVÁ

2016

31

Vítek

ŠTĚPÁN

2016